Якір лобзик Зеніт ЗПЛ-900 Профі (166,5*35 5-з/праворуч)

Опис
Якір (ротор) лобзика Зеніт ЗПЛ-900 Профі (166,5*35 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 166,5 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 23,5 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 130
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 166.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴

