Опис
Якір (ротор) рубанок 900 Вт (150*38 різі 10 мм) Хвостовик: різь 10 мм Загальна довжина: 150 Діаметр пакета: 38 Довжина пакета: 48 Діаметр колектора: 24 Нижній підшипник: 7 Верхній підшипник: 10 Між підшипниками: 122
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Рубанок |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴




