Якір полірування Інтерскол УПМ — 180 (172*43 6-з/ліво) оригінал



Опис
Якір (ротор) шліфмашини Інтерскол.Код виробника УПМ-180 хвостовик: 6-з лівого конус загальна довжина (мм): 172 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 52 діаметр колектора (мм): 27 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 142
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 52 мм |
| Між підшипниками | 142 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴

