Якір шліфувальна машина Makita BO3700 (142*32 8 мм вн. різь) аналог 517339-9



Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts чудової якості для шліфмашини Makita BO 3700 (142*32 посадка 8 мм) — 517339-9. Хвостовик: посадка 8 мм; загальна довжина (мм): 142; діаметр пакета (мм): 32; довжина пакета (мм): 25; діаметр колектора (мм): 23; нижній підшипник (мм): 7; верхній підшипник (мм): 10; відстань між підшипниками (мм): 96.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Між підшипниками | 96 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

