Якір шліфмашина стрічкова Sturm BS8512/Енергомаш ЛШМ 85120 / Фіолент МШЛ 1-100 (149*54 вн. різі)



1 064 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00049-1002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Якір (ротор) VJ-Parts шліфмашини стрічкової для Sturm BS8512, Енергомаш ЛШМ 85120, Фіолет МШЛ 1-100 (149*54 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 149 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 30 діаметр колектора (мм): 37 нижній підшипник (мм): 10 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 107
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 107 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 149 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴

