Опис
Кнопка дрели stern. Ширина клавіші: 12 мм; Довжина клавіші: 32 мм; Довжина основи: 29 мм; Ширина основи: 16 мм; Висота основи: 33 мм; Допустимий струм: 6; Фіксація: З фіксацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Фіксація положення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 32 |
| ширина клавіші | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




