Опис
Кнопка дриля topex, Протон ДЕУ-720. Ширина клавіші: 12,5 мм; Довжина клавіші: 30 мм; Довжина основи: 41 мм; Ширина основи: 17 мм; Висота основи: 33 мм; Допустимий струм: 8; Фіксація: З фіксацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Номінальна сила струму | 8 А |
| Фіксація положення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 30 |
| ширина клавіші | 12.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴




