Опис
Кнопка дрели DWT 500-600. Ширина клавіші: 19 мм; Довжина клавіші: 46 мм; Довжина основи: 34 мм; Ширина основи: 16 мм; Висота основи: 33 мм; Допустимий струм: 8А; Фіксація: З фіксацією.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Основні | |
| Номінальна сила струму | 8 А |
| Фіксація положення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 46 |
| ширина клавіші | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


