Опис
Кнопка советской дрели 6А. Ширина клавіші: 10,5 мм; Довжина клавіші: 20 мм; Довжина основи: 29 мм; Ширина основи: 16,5 мм; Висота основи: 33 мм; Допустимий струм: 6А; Фіксація: З фіксацією.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Основні | |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Фіксація положення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Дриль |
| довжина клавіші | 20 |
| ширина клавіші | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴




