Якір болгарка DeWalt 831 (169 * 44 посадка 10мм) аналог 397337-02, 402875-09



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для DeWalt 831 (169 * 44 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 169 діаметр пакета (мм): 44 довжина пакета (мм): 41 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 122 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 44 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴

