Якір болгарка Einhell 125 d38 шліц (169*39 шліц 6,5мм)



Опис
Якір (ротор) болгарки (УШМ) Einhell 125 d38 (169*38 шліц 6,5мм). Хвостовик: шліц 6,5 мм; Загальна довжина: 169 мм; Діаметр пакету: 38 мм; Довжина пакету: 55 мм; Діаметр колектора: 25 мм; Нижній підшипник: 7 мм; Верхній підшипник: 10 мм; Відстань між підшипниками: 133 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴

