Опис
Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Makita 9565C, Makita 9565CV (190 * 35 посадка 6мм) - 515234-7. хвостовик: посадка 6мм загальна довжина (мм): 190 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 56 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 135
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 135 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴




