Якір болгарка ИЖ 230 2100W D56( 214*56 посадка 10мм)



Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Интерскол 230 2100W (214 * 56 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 214 діаметр пакета (мм): 56 довжина пакета (мм): 63 діаметр колектора (мм): 35 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 168 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 56 мм |
| Довжина пакета | 63 мм |
| Між підшипниками | 168 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴

