Якір Пила ланцюгова Зеніт ЦПЛ- 406/2500 ( 197*46 посадка 10мм)

Опис
"Якір (ротор) пили ланцюгової Зеніт ЦПЛ 406-2500 (197 * 46 посадка 10мм) хвостовик: посадка 10мм загальна довжина (мм): 197 діаметр пакета (мм): 46 довжина пакета (мм): 52 діаметр колектора (мм): 31 нижній підшипник (мм): 9 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 153 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 52 мм |
| Між підшипниками | 153 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴

