Якір Відбійний молоток 6-зубов(довжина 213 мм) ( 213*57 6-з / право)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts відбійного молотка для Bautec BHS 11, DWT H15-11V BMC, Odwerk BSH 11 E (213 * 57 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 213 діаметр пакета (мм): 57 довжина пакета (мм): 41 діаметр колектора (мм): 38 нижній підшипник (мм): 12 верхній підшипник (мм): 15 відстань між підшипниками (мм): 154 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр пакета | 57 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 154 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 213 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴

