Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Елпром 230 2600W, Іжмаш SU 2600 (224 * 54 посадка 9мм) хвостовик: посадка 9мм загальна довжина (мм): 224 діаметр пакета (мм): 54 довжина пакета (мм): 61 діаметр колектора (мм): 36 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 175 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 61 мм |
| Між підшипниками | 175 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴


