Якір болгарки Makita 9526B (155*32 під вал 6мм / шліц) аналог 518836-8



Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для болгарки (кутової шліфувальної машини) Makita 9526B (155*32 під вал 6мм / шліц) - 518836-8. Хвостовик: під вал 6 мм / шліц; Загальна довжина: 155 мм; Діаметр пакета: 32 мм; Довжина пакета: 55 мм; Діаметр колектора: 22 мм; Нижній підшипник: 7 мм; Верхній підшипник: 10 мм; Відстань між підшипниками: 123 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 123 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

