Якір болгарка Rebir LSM 125/1100E( 161*38 шліц 8мм)



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Rebir LSM 125 / 1100E (161 * 38 шліц 8 мм) хвостовик: шліц 8мм загальна довжина (мм): 161 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 52 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 129 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 52 мм |
| Між підшипниками | 129 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 161 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴

