Якір болгарка Rebir LSM 230/2100( 197*52 шліц 12мм)



Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts болгарки (УШМ) для Rebir LSM 230/2100 (197 * 52 шліц 9мм) хвостовик: шліц 9мм загальна довжина (мм): 197 діаметр пакета (мм): 52 довжина пакета (мм): 59 діаметр колектора (мм): 34 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 159 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 52 мм |
| Довжина пакета | 59 мм |
| Між підшипниками | 159 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 197 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴

