Опис
Якір (ротор) (194*48 шліц 9мм) болгарки (УШМ) Stern 230 N. Хвостовик: шліц 9 мм; Загальна довжина: 194 мм; Діаметр пакета: 48 мм; Довжина пакета: 67 мм; Діаметр колектора: 31,5 мм; Нижній підшипник: 9мм; Верхній підшипник: 12 мм; Відстань між підшипниками: 157 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 48 мм |
| Довжина пакета | 67 мм |
| Між підшипниками | 157 мм |
| Нижній підшипник | 9 мм |
| Загальна довжина | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴




