Якір Болгарка Makita 9523B (155*32 під вал 6мм/шліц) аналог 517301-4



Опис
Якір (ротор) (155*32 під вал 6мм / шліц) Болгарка Makita (Макита) 9523B аналог 517301-4. Хвостовик: під вал 6мм / шліц; Загальна довжина: 155 мм; Діаметр пакета: 32 мм; Довжина пакета: 45,5 мм; Діаметр колектора: 22 мм; Нижній підшипник: 7 мм; Верхній підшипник: 10 мм; Відстань між підшипниками: 122 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 45.5 мм |
| Між підшипниками | 125 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴

