Опис
Якір (ротор) VJ-Parts відбійного молотка для Bosch GSH 5DСE (169 * 40 6-з прямо) - 1614010180 хвостовик: 6-з прямо загальна довжина (мм): 169 діаметр пакета (мм): 40 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 133 Підходить для відбійного молотка Bosch: GSH 4, GSH 5 CE Для перфоратора Bosch: GBH 38, GBH 5/40 DCE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 40 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 133 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴


