Якір відбійний молоток відбійний 9з(довжина 207 мм) ( 207*53 9-з /право)

Опис
"Якір (ротор) відбійного молотка Интерскол М-25 (207 * 53 9-з право) хвостовик: 9-з право загальна довжина (мм): 207 діаметр пакета (мм): 53 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 36 нижній підшипник (мм): 12 верхній підшипник (мм): 17 відстань між підшипниками (мм): 159 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Відбійний молоток |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Діаметр пакета | 53 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 159 мм |
| Нижній підшипник | 12 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴

