Якір Ланцюгова пила Зеніт Профі ЦПЛ- 406/2800( 176*47 посадка 8/різьблення 6мм)



Опис
Якір (ротор) використовується в ланцюгових пилах Зеніт Профі ЦПЛ-406/2800 і ЦПЛ-4026 А профі Основні характеристики: Загальна довжина -176мм Діаметр пакета - 47мм Хвостовик - посадка під шестерню -8мм / різьба 6мм Довжина пакета -45мм Посадка нижнього підшипника - 8мм Посадка верхнього підшипника 10мм Відстань між подщіпнікамі -137мм Діаметр колектора - 30мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Електропила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 47 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 137 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴

