Якір болгарки Bosch PWS 7-115 (153*35 посадка 8 мм) GUA 1-клас 2609000761



Опис
Якір для болгарки Bosch PWS 7-115 (153 * 35 посадка 8 мм) - 2609000761 хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 153 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник: 7 верхній підшипник: 8 відстань між підшипниками (мм): 118 Підходить для болгарок моделей Bosch: PWS 550, PWS 600, PWS 6-115, PWS 650, PWS 700, PWS 7-115
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 118 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

