Якір болгарка Vander 125 / Eurotec AG 312 (171 * 38 шпонка 8 мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Vander AG 312 (171 * 38 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 171 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 58 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 137 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 58 мм |
| Між підшипниками | 137 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 171 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴

