Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Craft CAG-150 / 1400E (163 * 38 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 163 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 51 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 131 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 131 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


