Якір болгарка Stern 115 E(№1) ( 140*31 шпонка 8мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Stern 115 E (140 * 31 шпонка 8 мм) хвостовик: шпонка 8мм загальна довжина (мм): 140 діаметр пакета (мм): 31 довжина пакета (мм): 43 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 113 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 31 мм |
| Довжина пакета | 43 мм |
| Між підшипниками | 113 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴

