Якір болгарка Odwerk 125/850( 158*35 посадка 8мм стопор)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Odwerk 125/850 (158 * 35 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 158 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 56 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 130 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 56 мм |
| Між підшипниками | 130 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴

