Якір болгарка Topex 710 Вт (158 * 35 шліц 8 мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Topex 710W (158 * 35 шліц 8 мм) хвостовик: шліц 8мм загальна довжина (мм): 158 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 43 діаметр колектора (мм): 22 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 129 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 43 мм |
| Між підшипниками | 129 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

