Якір болгарка Craft BWS 180 1300Вт( 193*44 шліц 9мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Craft BWS 180 1300W (193 * 44 шліц 9мм) хвостовик: шліц 9мм загальна довжина (мм): 193 діаметр пакета (мм): 44 довжина пакета (мм): 59 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 151 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 44 мм |
| Довжина пакета | 59 мм |
| Між підшипниками | 151 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 193 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴

