Якір перфоратор Craft 626 /Зеніт ЗПП- 1450( 158,5*41 4-з /ліво)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Craft 626, Зеніт ЗПП-1450, Зеніт PT-1352, Craft-Tec HDA 303 (158,5 * 41 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 158,5 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 28,5 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 119 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 119 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 158.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

