Якір перфоратора Makita HR3000C (160*41 5-з /право) аналог 513518-7

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts перфоратора для Makita HR3000C / HR3550C (160 * 41 5-з право) - 513518-7. Хвостовик: 5-з право; загальна довжина (мм): 160; діаметр пакета (мм): 41; довжина пакета (мм): 30; діаметр колектора (мм): 26,5; нижній підшипник (мм): 8; верхній підшипник (мм): 10; відстань між підшипниками (мм): 108.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 108 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

