Якір перфоратор Stern 26 B(6 зуб) ( 150*41 6-з / право)

Опис
Якір для бочкового перфоратора Stern 26B, Іжмаш RH 8314 1750, Stern RH-26E, Powertec тисячі триста п'ятьдесят одна, Темп, Craft-Tec, Einhell BBH-850/1, Forte RH 32-10 R хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 150 діаметр пакета (мм): 41 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник: 8 верхній підшипник: 12 відстань між підшипниками (мм): 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 120 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴

