Опис
"Якір (ротор) перфоратора Hitachi DH 24PB3 (149 * 36 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 149 діаметр пакета (мм): 36 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 115 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 36 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 115 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 149 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


