Якір перфоратор 5з 41 мм крутий( 149,5*41 5-з /право)

Опис
якорь для перфоратора Урал Сталь УП-1850 Вт / Eurotec RH 208 / ТехАС 1350 Вт (ТА-01-301) / Темп ПЭ-1750Старт СП-1700 / Edon ZIC-26A/VEGA VH-1150 / Einhell BBH 850/1 хвостовик: 5-з право общая длина (мм): 149,5 диаметр пакета (мм): 41 длина пакета(мм): 41 диаметр коллектора (мм): 28 нижний подшипник: 8 верхний подшипник: 12 расстояние между подшипниками (мм): 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 120 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 149.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴

