Якір перфоратор Einhell 1500 помаранчевий( 165*48 4-з /ліво)

Опис
"Якір (ротор) перфоратора Einhell 1500 (165 * 48 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 165 діаметр пакета (мм): 48 довжина пакета (мм): 40 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 126 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 48 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 126 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴

