Якір дриль BOSCH PSB - 400( 138*35 4-з /прямо)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts дрилі для Bosch PSB-400 (138 * 35 4-з прямо) хвостовик: 4-з прямо загальна довжина (мм): 138 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 37 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 5 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 97 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 37 мм |
| Між підшипниками | 97 мм |
| Нижній підшипник | 5 мм |
| Загальна довжина | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

