Якір болгарка Bosch GWS 7-125 (163*35 посадка 8 мм) 1 клас 1604010633


Опис
Якір (ротор) VJ-Parts для болгарки (УШМ) Bosch PWS 7-125 - 1604010633 хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 163 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 42 діаметр колектора (мм): 24,5 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 123 Підходить для болгарки Bosch: GWS 7-115, GWS 8-115 Z, GWS 8-100 Z
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 42 мм |
| Між підшипниками | 123 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

