Якір перфоратор Sturm RH2517( 163*47 5-з право)



Опис
"Якір (ротор) перфоратора Sturm RH2517 (163 * 47 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 163 діаметр пакета (мм): 47 довжина пакета (мм): 45 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 12 відстань між підшипниками (мм): 129 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 47 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 129 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴

