Якір Дриль Темп 750/220 NEW( 162*39 4-з /ліво)

Опис
"Якір (ротор) дрилі Темп 750/220 NEW (162 * 39 4-з ліво) хвостовик: 4-з ліво загальна довжина (мм): 162 діаметр пакета (мм): 39 довжина пакета (мм): 43 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 126 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 39 мм |
| Довжина пакета | 43 мм |
| Між підшипниками | 126 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴

