Якір болгарка Элпром 125 980Вт( 160*32 посадка 7мм)

Опис
"Якір (ротор) болгарки (УШМ) Елпром 125 980W, Зеніт ЗУШ-125/1070 Профи (160 * 32 посадка 7мм) хвостовик: посадка 7мм загальна довжина (мм): 160 діаметр пакета (мм): 32 довжина пакета (мм): 55 діаметр колектора (мм): 23 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 127 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 32 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 127 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴

