Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts перфоратора для Bosch GBH 7 DE (211 * 46,5 8-з прямо) хвостовик: 8-з прямо загальна довжина (мм): 211 діаметр пакета (мм): 46,5 довжина пакета (мм): 49 діаметр колектора (мм): 30 нижній підшипник (мм): 8 різьблення верхній підшипник (мм): 20 відстань між підшипниками (мм): 148 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 20 мм |
| Діаметр пакета | 46.5 мм |
| Довжина пакета | 49 мм |
| Між підшипниками | 148 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 211 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴


