Якір перфоратора Makita HR4500C (175 * 54 7-з /право) аналог 516843-5

Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для перфоратора Makita HR4500C (175 * 54 7-з право) - 516843-5. Хвостовик: 7-з право; загальна довжина (мм): 175; діаметр пакета (мм): 54; довжина пакета (мм): 30,5; діаметр колектора (мм): 36,5; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 112.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 30.5 мм |
| Між підшипниками | 112 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042 ₴

