Якір фрезера Makita 3601B (158*49 різьблення 12мм) аналог 513304-6



Опис
Заводський якір (ротор) VJ-Parts відмінної якості для фрезера Makita 3601B (158*49 різьблення 12мм) - 513304-6. Хвостовик: різьба 12мм; загальна довжина (мм): 158; діаметр пакета (мм): 49; довжина пакета (мм): 41; діаметр колектора (мм): 31; нижній підшипник (мм): 10; верхній підшипник (мм): 12; відстань між підшипниками (мм): 124.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Фрезер |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр пакета | 49 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 124 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196 ₴

