Якір лобзик Stern JS-55 A, BauMaster JS-4050E (131 * 35 5-з / вліво)

Опис
"Якір (ротор) лобзика Stern JS 55 (131 * 35 5-з ліво) хвостовик: 5-з ліво загальна довжина (мм): 131 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 36 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 7 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 102 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Лобзик |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 36 мм |
| Між підшипниками | 102 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 131 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴

