Якір пила дискова (циркулярна) Фіолент ПД4-54 (158 * 38 6-з право) ІДФР684263.030І аналог



721 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40831-1102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts пилки дискової (циркулярної) для Фіолент ПД-4 (158 * 38 6-з право) хвостовик: 6-з право загальна довжина (мм): 158 діаметр пакета (мм): 38 довжина пакета (мм): 48 діаметр колектора (мм): 25 нижній підшипник (мм): 6 верхній підшипник (мм): 9 відстань між підшипниками (мм): 123 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр пакета | 38 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Між підшипниками | 123 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

