Якір шліфмашина DWT BS 730 (134 * 35 посадка 8 мм)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts шліфувальної машини для DWT BS 730 (134 * 35 посадка 8 мм) хвостовик: посадка 8мм загальна довжина (мм): 134 діаметр пакета (мм): 35 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 24 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 8 відстань між підшипниками (мм): 110 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 35 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 110 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 134 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴

