Якір перфоратор Einhell 726 (163*37 4-з / право)

Опис
Якір (ротор) (163*37 4-з / право) перфоратора Craft CHG 726 / Титан БП75-24 / Stern RH26A. Хвостовик: 4-з право; Загальна довжина: 163 мм; Діаметр пакета: 37 мм; Довжина пакета: 52 мм; Діаметр колектора: 25 мм; Нижній підшипник: 7 мм; Верхній підшипник: 8 мм; Відстань між підшипниками: 131 мм. Підходить для перфоратора моделей: Craft CHG 726 / Титан БП75-24 / Stern RH26A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Перфоратор |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр пакета | 37 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 131 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 163 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴

