Якір пила дискова DWT 190 5з( 167*43 5-з /право)

Опис
"Якір (ротор) VJ-Parts пилки дискової (циркулярної) для DWT 190 (167 * 43 5-з право) хвостовик: 5-з право загальна довжина (мм): 167 діаметр пакета (мм): 43 довжина пакета (мм): 50 діаметр колектора (мм): 28 нижній підшипник (мм): 8 верхній підшипник (мм): 10 відстань між підшипниками (мм): 132 "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакета | 43 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Між підшипниками | 132 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴

